Ogłoszenie

Ogłoszenie archiwalne! Wygasło dnia: 2016-10-12.

Spawacz 111 - Szwecja

Nie załączono wideo.
Wyślij wiadomość. Zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Firma: Baltix Sp. z o.o.
Miejscowość: Gdynia
Kod pocztowy: 81-321
Ulica: Podolska 12/1
Telefon: pokaż telefon
Strona WWW: baltix.se

dodano: 2016.09.12
ważne do: 2016.10.12
wyświetleń: 411

Szczegóły ogłoszenia:

Baltix Sp. z o.o. – Agencja Zatrudnienia o nr 7592 - specjalizuje się w obsłudze firm skandynawskich, ceniących wykwalifikowanych pracowników z Polski.

Obecnie do pracy na terenie Szwecji poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Spawacz 111

Wymagania:
- min. 2 lata doświadczenia,
- aktualne certyfikaty,
- komunikatywna znajomość języka angielskiego,
- prawo jazdy kat. B

Obowiązki:
- praca na budowie - spawanie konstrukcji: blacha (12,1mm) rura (10mm, średnica 76+-8mm).Pozycje: PE, PD, H-L045

Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie,
- zakwaterowanie i transport na koszt pracodawcy,
- kilometrówkę (w przypadku jazdy własnym autem),
- interesującą pracę na terenie Szwecji,
- stałą pracę w systemie 6/2 tygodnie.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV na adres e-mail: rekrutacja@baltix.se z dopiskiem "Spawacz 111"

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182).

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane CV.

Podgląd strony www:

Aktualności Archiwum aktualności