Ogłoszenie

Ogłoszenie archiwalne! Wygasło dnia: 2016-11-20.

Lakiernik samochodowy - Szwecja

Nie załączono wideo.
Wyślij wiadomość. Zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Firma: Baltix Sp. z o.o.
Miejscowość: Gdynia
Kod pocztowy: 81-321
Ulica: Podolska 12/1
Telefon: pokaż telefon
Strona WWW: baltix.se

dodano: 2016.10.21
ważne do: 2016.11.20
wyświetleń: 480

Szczegóły ogłoszenia:

Baltix Sp. z o.o. – Agencja Zatrudnienia o nr 7592 - specjalizuje się w obsłudze firm skandynawskich, ceniących wykwalifikowanych pracowników z Polski.

Obecnie do pracy na terenie Szwecji poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Lakiernik samochodowy

Wymagania:
- doświadczenie w zawodzie na stanowisku: lakiernik samochodowy - min. 2 lata dla autoryzowanych warsztatów
- sumienność,
- komunikatywna znajomość języka angielskiego,
- prawo jazdy kat. B,

Obowiązki:
- przygotowanie elementów karoserii do lakierowania,
- lakierowanie elementów,
- punktowe naprawy lakiernicze,
- kontrola jakości wykonanej pracy
- dbanie o jakość i terminowość wykonywanych zadań

Oferujemy:
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
- atrakcyjne wynagrodzenie,
- opłacone zakwaterowanie i przejazdy,
- interesującą pracę na terenie Szwecji w układzie 6/2 tygodnie,
- odzież roboczą,
- kilometrówkę (w przypadku jazdy własnym autem).

CV prosimy przesyłać na adres mailowy: rekrutacja@baltix.se z dopiskiem: „Lakiernik samochodowy”

W CV prosimy o umieszczenie klauzuli o ochronie danych osobowych: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane CV.

Podgląd strony www:

Aktualności Archiwum aktualności