Ogłoszenie

Ogłoszenie archiwalne! Wygasło dnia: 2017-01-06.

Cieśla konstrukcyjny - Stolarz - SZWECJA

Nie załączono wideo.
Wyślij wiadomość. Zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Firma: Baltix Sp. z o.o.
Miejscowość: Gdynia
Kod pocztowy: 81-321
Ulica: Podolska 12/1
Telefon: pokaż telefon
Strona WWW: www.baltix.se

dodano: 2016.12.07
ważne do: 2017.01.06
wyświetleń: 289

Szczegóły ogłoszenia:

Baltix Sp. z o.o. – Agencja Zatrudnienia o nr 7592 - specjalizuje się w obsłudze firm skandynawskich, ceniących wykwalifikowanych pracowników z Polski.

Obecnie do pracy na terenie Szwecji poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Cieśla konstrukcyjny – Stolarz

Wymagania:
- doświadczenie zawodowe  jako cieśla konstrukcji drewnianych - min. 3 lata ( potwierdzone dokumentami: świadectwa pracy, referencje),
- doświadczenie przy budowie domów drewnianych modułowych,
- bardzo dobra znajomość rysunku technicznego,
- komunikatywna znajomość języka angielskiego lub szwedzkiego - warunek konieczny,

Obowiązki:
- budowa domów modułowych z drewna,
- montaż konstrukcji drewnianych,
- czytanie planów budowlanych i rysunków technicznych,
- obsługa maszyn i narzędzi stolarskich,
- inne prace zlecone przez przełożonego.

Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie,
- opłacone zakwaterowanie i przejazdy,
- odzież roboczą,
- interesującą pracę na terenie Szwecji w rotacji 6/2 tygodnie,
- praca od stycznia 2017r.

CV prosimy przesyłać drogą elektroniczną na adres rekrutacja@baltix.se, w temacie e-maila prosimy o podanie stanowiska : „Cieśla konstrukcyjny - stolarz”

W CV prosimy umieścić klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2015r., poz. 2135 z późn. zm.).

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane CV.

Podgląd strony www:

Aktualności Archiwum aktualności