Ogłoszenie

Ogłoszenie archiwalne! Wygasło dnia: 2017-03-26.

Operator prasy krawędziowej CNC - Szwecja.

Nie załączono wideo.
Wyślij wiadomość. Zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Firma: Baltix Sp. z o.o.
Telefon: pokaż telefon
Strona WWW: baltix.se

dodano: 2017.02.24
ważne do: 2017.03.26
wyświetleń: 75

Szczegóły ogłoszenia:

Baltix Sp. z o.o. – Agencja Zatrudnienia o nr 7592 - specjalizuje się w obsłudze firm skandynawskich, ceniących wykwalifikowanych pracowników z Polski. Obecnie do pracy na terenie Szwecji poszukujemy kandydatów na stanowisko:

OPERATOR PRASY KRAWĘDZIOWEJ CNC
Miejsce pracy: Vislanda (Szwecja)

Wymagania:
- Min. 2 lata doświadczenia w programowaniu i obsłudze maszyn CNC – prasy krawędziowej (Bystronic, Ursviken; sterowanie – Cybelec mile widziane)
- Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego i interpretacji schematów
- Komunikatywna znajomość języka angielskiego (warunek konieczny) lub szwedzkiego
- Duża samodzielność

Obowiązki:
- Obsługa prasy krawędziowej  (Bystronic, Ursviken; sterowanie – Cybelec)

Oferujemy:
- Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
- Przejazdy i zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę
- Atrakcyjne wynagrodzenie
- Odzież roboczą
- Pracę w systemie rotacyjnym 6/2 tygodnie

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV mailem na adres: rekrutacja@baltix.se  - w tytule prosimy umieścić „ Operator prasy krawędziowej”.

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane CV.

W CV prosimy umieścić następującą klauzulę: „Wyrażam zgodę firmie Baltix Sp. z o.o. na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji i innych przekazanych przeze mnie dokumentach dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu obecnej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2014r., poz.1182 ze zm.)”.

Administratorem dobrowolnie podanych przez Panią/Pana danych osobowych jest Baltix Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni, ul. Podolska 12/1. Dane osobowe zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26.06.1974r. Kodeksu Pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pan wyraźnej zgody.

Podgląd strony www:

Aktualności Archiwum aktualności