Ogłoszenie

Ogłoszenie archiwalne! Wygasło dnia: 2017-03-28.

Pracownik produkcji (k/m)- Zakłady drobiarskie

Nie załączono wideo.
Wyślij wiadomość. Zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Firma: Concept Plus

dodano: 2017.03.20
ważne do: 2017.03.28
wyświetleń: 36

Szczegóły ogłoszenia:

Zakres obowiązków:
- pakowanie i przepakowywanie produktów drobiarskich
- kontrola jakości
- prace fizyczne przy poszczególnych liniach  i maszynach produkcyjnych
Oferujemy:
- wynagrodzenie 9,23 € brutto/h
- umowa o pracę na warunkach niemieckich
- komfortowe warunki mieszkaniowe
- wsparcie polskiego koordynatora
- możliwość zatrudnienia bezpośrednio przez zakład
Wymagania:
- podstawowa  znajomość języka niemieckiego mile widziana
- mile widziany własny samochód
- wytrzymałość fizyczna
-umiejętność pracy w zespole

Czy powyższe punkty pasują do Twojej osoby? W takim razie czekamy na Twoje  dokumenty. Prześlij je proszę wraz z Twoim wyobrażeniem o zarobkach i realnym terminem rozpoczęcia pracy na poniższy adres e-mail:
Concept Plus Sp. z o. o. | ul. Malmeda 13 lok. 37 | PL 15-440 Białystok
bialystok@cp-personal.com | http://www.cp-personel.pl

Aktualności Archiwum aktualności