Ogłoszenie

Ogłoszenie archiwalne! Wygasło dnia: 2017-03-23.

Przedstawiciel Handlowy

1 PLN
Nie załączono wideo.
Wyślij wiadomość. Zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Firma: GRH

dodano: 2017.03.20
ważne do: 2017.03.23
wyświetleń: 13

Szczegóły ogłoszenia:

Agencja Pośrednictwa Pracy Globale Ressource Humaine (nr licencji 8984), poszukuje dla swojego Klienta kandydatów/ki   na stanowisko:

Nr oferty: PH/03/2017/PL

Miejsce pracy: woj. warmińsko- mazurskie,

Kluczowe obowiązki:

• Obsługa bieżących  klientów w procesie handlowym,
• Aktywne pozyskiwanie nowych klientów,
• Realizacja planów sprzedażowych,
• Doradztwo techniczne,
• Uczestniczenie w procesie windykacji,

Wymagania:

• Wykształcenie min. średnie,
• Doświadczenie zawodowe w branży elektrotechnicznej lub oświetleniowej,
• Umiejętności komunikacyjne i interpersonalne;
• Umiejętność organizacji pracy;
• Zaangażowanie w wykonywane działania;
• Sumienność i pracowitość;
• Prawo jazdy kat. B oraz gotowość do podróży służbowych,

Oferujemy:

• Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
• Możliwość rozwoju zawodowego,
• Atrakcyjne wynagrodzenie ( podstawa+ premia)
• Niezbędne narzędzia pracy : samochód służbowy, tablet, telefon.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji na adres praca@grhpolska.com

W temacie wiadomości prosimy wpisać stanowisko pracy oraz numer referencyjny.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Agencję Pośrednictwa Pracy Globale Ressource Humaine Sp. z o.o. z siedzibą ul. Laurowa 2, 35-232 Rzeszów moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)".

Aktualności Archiwum aktualności