Ogłoszenie

Ogłoszenie archiwalne! Wygasło dnia: 2017-05-21.

koordynator Projektów EFS

Nie załączono wideo.
Wyślij wiadomość. Zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Firma: Wielkopolski Instytut Rozwoju Przedsiębiorczości i Edukacji
Miejscowość: Elbląg
Kod pocztowy: 82-300
Ulica: 12 lutego

dodano: 2017.04.21
ważne do: 2017.05.21
wyświetleń: 51

Szczegóły ogłoszenia:

Miejsce pracy: Elbląg Nr referencyjny: KoP-EP
 Oczekujemy:
  • Wykształcenia wyższego,
  • Min. 2-letniego praktycznego doświadczenia w projektach EFS,
  • Realizacji projektów w Nowej Perspektywie 2014-2020,
  • Praktyczna umiejętność tworzenia dokumentów, umów cywilno-prawnych, formularzy, zestawień,
  • Obsługi pakietu MS Office,
  • Umiejętności interpersonalnych i organizacyjnych,

ZAKRES ZADAŃ:

  • Koordynowanie i zarządzanie projektem EFS (POWER),
  • Sporządzanie umów, formularzy oraz dokumentacji projektowej,
  • Rekrutacja uczestników, promocja projektu, prowadzenie ewidencji,
  • Nadzór nad prawidłową realizacją projektu zgodnie z ustalonym budżetem i harmonogramem,
  • Monitoring i odpowiedzialność za prawidłowe wykonanie pracy podwykonawców,
  • Inicjowanie i weryfikowanie potrzeb wprowadzania zmian do wniosków o dofinansowanie,
  • Weryfikowanie prawidłowości sporządzania wniosków o płatność,
  • Współpraca z działem rozliczeń i księgowości,
 Oferujemy:
  • Rozwój zawodowy w nowoczesnej firmie,
  • Profesjonalny system szkoleń,
  • Umowę o pracę (forma współpracy do uzgodnienia),
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń,
  • Niezbędne narzędzia pracy,
  • Współpracę z profesjonalnym zespołem realizującym projekty UE.
 Skontaktujemy się ze wszystkimi kandydatami a nie "tylko z wybranymi"
Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Wielkopolski Instytut Rozwoju Przedsiębiorczości i Edukacji na potrzeby obecnych i przyszłych rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".

Dokumenty aplikacyjne prosimy o przesyłanie na adres:  b.buczynska@biuroprojektu.eu podając w temacie wiadomości nr referencyjny ogłoszenia (KoP-EP).
Aktualności Archiwum aktualności