Ogłoszenie

Ogłoszenie archiwalne! Wygasło dnia: 2017-06-18.

Pielęgniarka lub opiekunka medyczna do Eltville – 1400 euro netto+ 150 euro

5 600 PLN
Nie załączono wideo.
Wyślij wiadomość. Zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Firma: HDOmedical Sp. z o.o.

dodano: 2017.05.19
ważne do: 2017.06.18
wyświetleń: 51

Szczegóły ogłoszenia:

OPIS STANOWISKA
HDOmedical sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie zatrudni opiekunkę lub pielęgniarkę medyczną  z komunikatywną znajomością języka niemieckiego do opieki nad Panią 78 lat, 90 kg. Podopieczna jest po wylewie, leżąca, używa pieluch, z cukrzycą , insulina, dopajana  sondą . U pacjentki są dwie pielęgniarki, transfer na lifterze, wózek.
 WYMAGANIA:
  • Gotowość do podjęcia pracy od 11.06.2017r. na 6-8 tyg.
  • Komunikatywna znajomość j. niemieckiego,
  • Opiekunka medyczna lub pielęgniarka,
  • Cierpliwość i empatia
NASZA OFERTA:
  • Pracę w pełni legalną w oparciu o umowę zlecenie + opłacone składki ZUS
  • 1400 euro netto miesięcznie
  • Realny zwrot kosztów podróży 150 euro
  • Ubezpieczenie EKUZ (Europejska Karta Ubezpieczenia Zdrowotnego) oraz kartę A1
  • Zakwaterowanie, wyżywienie
SPOSÓB APLIKOWANIA
Osoby chętne do wzięcia udziału w procesie rekrutacji proszę o wysłanie aplikacji (cv+zdjęcie) na adres e-mail: rekrutacja@domowaopieka.pl lub kontakt tel. 669 914 984, 669 980 009.

Aktualności Archiwum aktualności