Ogłoszenie

Tłumacz języka angielskiego lub niemieckiego

Podziel się:

Nie załączono wideo.
Wyślij wiadomość. Zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Osoba: Netkadra
Telefon: pokaż telefon
Strona WWW: www.netkadra.pl

dodano: 2017.10.10
ważne do: 2017.10.24
wyświetleń: 22

Szczegóły ogłoszenia:

Agencja Pracy Netkadra poszukuje dla swojego klienta pracownika na stanowisko: tłumacz języka angielskiego; języka niemieckiego – praca zdalna
Wymagania:
  • biegła znajomość ww. języków w mowie i piśmie, poparta ukończonymi kursami, szkoleniami
  • doskonała znajomość języka polskiego
  • obsługa komputera (MS Office)
  • wykształcenie wyższe
  • gotowość do pracy zdalnej
  • doświadczenie w tłumaczeniu tekstów, zarówno z języka obcego na polski, jak i z polskiego na obcy – mile widziane
Zakres obowiązków:
  • bieżące tłumaczenie tekstów, w tym także specjalistycznych; branżowych,
  • korekta językowa gotowych tekstów,
Oferujemy:
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • umowa o pracę
  • możliwość dostosowania trybu pracy do indywidualnych potrzeb
Mile widziane orzeczenie o niepełnosprawności.

Podgląd strony www:

Aktualności Archiwum aktualności