Ogłoszenie

Przedstawiciel Regionalny

150 010 000 PLN do negocjacji Zaproponuj cenę!

Podziel się:

Nie załączono wideo.
Wyślij wiadomość. Zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Firma: PJ Odszkodowania
Miejscowość: Elbląg
Kod pocztowy: 82-300
Ulica: Stary Rynek

dodano: 2017.10.13
ważne do: 2018.10.08
wyświetleń: 64

Szczegóły ogłoszenia:

Ogólnopolska firma odszkodowawcza o ugruntowanej renomie z długoletnim stażem na rynku poszukuje do swojej kancelarii w Elblągu przedstawicieli regionalnych z Elbląga i okolic.
Zatrudnienie w formie umowy współpracy dla osób poszukujących pracy jak również chcących uzyskać dodatkowy dochód.
Zakres obowiązków:
- nawiązywanie kontaktów z klientami w celu podpisania umowy;
- dbanie o dobry wizerunek firmy;
Wymagania:
- komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów
- samodzielność i inicjatywa w działaniu
- dobra prezencja
- uczciwość i lojalność
Oferujemy:
- umowę agencyjną o współpracy
- niezbędne narzędzia do pracy
- atrakcyjne, bardzo wysokie wynagrodzenia prowizyjne
- szkolenia
- wsparcie i przyjazną atmosferę
Osoby zainteresowane ofertą proszę o przesyłanie CV na adres:
pj.rekrutacjaelblag@gmail.com
Skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.Prosimy o przysłanie CV ze zdjęciem oraz dołączenie klauzuli o ochronie danych osobowych : "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych ( Dz.U.Nr 133,poz.883)"
Aktualności Archiwum aktualności