Ogłoszenie

spawacz-monter

1 PLN

Podziel się:

Nie załączono wideo.
Wyślij wiadomość. Zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Firma: Agencja Pracy Toolip HR
Kod pocztowy: 83-110
Telefon: pokaż telefon

dodano: 2018.02.08
ważne do: 2018.03.10
wyświetleń: 17

Szczegóły ogłoszenia:

Agencja Pracy Tymczasowej Toolip HR Sp. z o.o. wpisana w rejestr agencji pod numerem certyfikatu 8564 powstała dzięki pasji przyjaciół, w odpowiedzi na potrzeby Klientów, związane z kompleksową obsługą w obszarze Zarządzania Zasobami Ludzkimi.
Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

SPAWACZ/MONTER
Miejsce pracy: Elbląg

Opis stanowiska:

- montaż konstrukcji stalowych lub nierdzewnych wg dokumentacji technicznej
- sczepianie elementów półautomatem
- przygotowywanie krawędzi do spawania

Wymagania:

- obsługa spawarek TIG/MAG (min. 2 lata)
- doświadczenie w sczepianiu elementów półautomatem
- bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
- umiejętność samodzielnego montażu konstrukcji stalowej zgodnie z rysunkiem
- dokładność, sumienność, wyobraźnia przestrzenna

Oferujemy:

- atrakcyjne wynagrodzenie godzinowe
- odzież ochronną
- pracę na dłuższy okres czasu

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV za pomocą poniższego formularza aplikacyjnego.

Prosimy o dopisanie klauzuli:
"Zgadzam się na wykorzystanie przez firmę Toolip HR Sp. z o.o. z siedzibą w Sopocie, ul. Władysława Łokietka 23A/37, danych osobowych w celu pośrednictwa pracy (posiadania i przetwarzania przekazanych danych osobowych oraz ich udostępniania klientom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych) zgodnie z obowiązującą Ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U.2002 r. Nr 101 poz. 926) aż do momentu pisemnego wycofania zgody. Potwierdzam, że zostałem poinformowany o prawach do zmiany, dostępu i ochrony tych danych".
Aktualności Archiwum aktualności