Ogłoszenie

Diety weterynaryjne

Podziel się:

Nie załączono wideo.
Wyślij wiadomość. Zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Firma: Weterynek
Miejscowość: Gdańsk
Ulica: Bitwy Oliwskiej 28
Telefon: pokaż telefon
Strona WWW: weterynek.pl
   
dodano: 2018.02.13
ważne do: 2019.02.08
wyświetleń: 20

Szczegóły ogłoszenia:

Weterynek to sklep internetowy dostarczający najwyższej jakości karmy dla zwierząt: psów, kotów, ptaków oraz gryzoni – dzięki współpracy z wieloma uznanymi producentami demonstruje kompletną panoramę karm dopasowanych do różnorakich wymagań żywieniowych zwierzaków.

W sklepie zakupić można karmy typowe oraz karmy na diety weterynaryjne, które są zalecane wtedy, kiedy zwierzę wymaga dodatkowego wsparcia w czasie choroby. Z karmami tego typu może utrzymać właściwą kondycję i pozbyć się symptomów. Karmy oferowane są jako suche i mokre, ponadto dostępne są znakomite przysmaki. Są to przede wszystkim artykuły takich producentów jak Versele Laga, Royal Canin, Hill’s czy Lara. Oprócz karm sklep proponuje też suplementy diety dla zwierzaków, żwirki, kosmetyki.

W przypadku potrzeby pracownicy sklepu służą pomocą w wyszukaniu perfekcyjnych karm. Sklep Weterynek gwarantuje błyskawiczną dostawę do klienta – już od 95 złotych przewóz jest zupełnie bezpłatny. Zachęcamy serdecznie wszystkich właścicieli zwierzaków na zakupy do sklepu Weterynek!

Kontakt:
Diety weterynaryjne
ul. Bitwy Oliwskiej 28
80-339 Gdańsk
+48 533 331 988

Podgląd strony www:

Aktualności Archiwum aktualności
Reklama