Ogłoszenie

Systemowe, nowoczesne ogrodzenia - producent

Podziel się:

Nie załączono wideo.
Wyślij wiadomość. Zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Firma: inex
Miejscowość: płońsk
Ulica: ul. Podmiejska 6
Telefon: pokaż telefon
Strona WWW: http://www.inex-24.pl/
   
dodano: 2018.01.10
ważne do: 2019.01.05
wyświetleń: 78

Szczegóły ogłoszenia:

Potrzebujesz odgrodzić swój dom lub firmę i poszukujesz sprawdzonej firmy rozglądasz się za sprawdzoną firmą? Świetnie trafiłeś, ponieważ firma Inex posiada długoletnie doświadczenie w branży, które długoletnią praktykę przekłada się na fachowość wykonywanych usług.
Oferujemy Państwu  panele ogrodzeniowe, które wyróżniają się niezwykłą wytrzymałością oraz najwyższą jakością wykonania – są to najczęściej wybierane ogrodzenia ze względu na wyposażenie w najnowocześniejsze systemy, które posłużą przez długie lata.

Do produkcji naszych ogrodzeń wykorzystujemy wyłącznie sprawdzone materiały od zaufanych dostawców, co powoduje, że dostarczamy wyroby tak wysokiej jakości. Również wykorzystujemy zaawansowane sposoby wykańczania naszych ogrodzeń dla pełnej odporności na czynniki zewnętrzne – stosujemy metodę ocynkowania i lakierowania proszkowego, według palety RAL zgodnie z oczekiwaniami klienta . 

Siedziba INEX jest jednym z wiodących producentów ogrodzeń i bram. W naszej ofercie znajdą Państwo nowoczesne ogrodzenia o wszechstronnym zastosowaniu, które wyróżniają się wysoką jakością oraz estetycznym wykonaniem. Mamy nadzieję, że nasze wyroby będą spełniały wszystkie Państwa wymagania! 

Systemowe, nowoczesne ogrodzenia - producent

ul. Podmiejska 6
09-100 Płońsk
tel 662 45 95
http://www.inex-24.pl/
biuro@inex24.pl

Podgląd strony www:

Aktualności Archiwum aktualności
Reklama