Ogłoszenie

Ogłoszenie archiwalne! Wygasło dnia: 2017-05-19.

Dailivery z milości do zakupów

0 PLN
Nie załączono wideo.
Wyślij wiadomość. Zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Firma: Dailivery
Strona WWW: https://dailyvery.pl/ourphilosophy
   
dodano: 2017.03.20
ważne do: 2017.05.19
wyświetleń: 127

Szczegóły ogłoszenia:

Masz swój ukochany sklep lub restaurację w Warszawie? Jednak nie jest Ci tam po drodze? Powierz to profesjonalistom! Zajrzyj na naszą witrynę http://www.dailyvery.pl a Twoje zlecenie będzie zrealizowane nawet w przeciągu pół godziny! Nasz kurier przywiezie Ci je na czas, a Ty nie będziesz musiał się ruszać w tym czasie z mieszkania, czy pracy.
Nasza firma powstała z pasji i chęci… uniknięcia stania na zakorkowanych ulicach w celu zakupu jednej rzeczy z obranego za cel sklepu. Dzięki naszej usłudze możecie Państwo sprawdzać realizację swojego zamówienia oraz skontaktować się z kurierem, a na koniec – jesteście w stanie zapłacić przy odbiorze kartą. Jesteś w pracy i nie po drodze Ci składać zamówienia przez służbowy komputer? Masz możliwość wykorzystania każdego urządzenia mobilnego. 
Komfort, nowatorstwo i oszczędność czasu. Wisienką na torcie jest uprzejma obsługa. Tak w skrócie jesteśmy w stanie opisać Dailyvery. Niech korki nie zaprzątają Ci głowy! Zamów, a resztę pozostaw nam. Pracujemy dla Ciebie! Nasz cyklista lub motocyklista zaopiekuje się resztą. Zachęcamy do udanych zakupów!

Podgląd strony www:

Aktualności Archiwum aktualności
Reklama