Ogłoszenie

Ogrodzenia systemowe, nowoczesne - producent

Podziel się:

Nie załączono wideo.
Wyślij wiadomość. Zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Firma: inex
Miejscowość: płońsk
Ulica: ul. Podmiejska 6
Telefon: pokaż telefon
Strona WWW: http://www.inex-24.pl/
   
dodano: 2018.01.10
ważne do: 2019.01.05
wyświetleń: 51

Szczegóły ogłoszenia:

Potrzebujesz odgrodzić swój dom lub firmę i szukasz sprawdzonej siedziby rozglądasz się za sprawdzoną firmą? Świetnie trafiłeś, ponieważ nasza firma Inex posiada długoletnie doświadczenie w branży, które wieloletnią praktykę przenosi się na fachowość wykonywanych usług.
Oferujemy Państwu  panele ogrodzeniowe, które wyodrębniają się niezwykłą wytrzymałością oraz najlepszą jakością wykonania – są to najczęściej wybierane ogrodzenia ze względu na wyposażenie w najnowocześniejsze systemy, które posłużą przez wiele lat.

Do produkcji naszych ogrodzeń wykorzystujemy przede wszystkim sprawdzone materiały od zaufanych dostawców, co powoduje, że mozemy dostarczyć wyroby tak wysokiej jakości. Również wykorzystujemy zaawansowane metody wykańczania naszych ogrodzeń dla pełnej odporności na czynniki zewnętrzne – stosujemy metodę ocynkowania i lakierowania proszkowego, według palety RAL zgodnie z oczekiwaniami konsumenta . 

Siedziba INEX jest jednym z wiodących producentów ogrodzeń i bram. W naszym asortymencie znajdą Państwo nowoczesne ogrodzenia o obszernym zastosowaniu, które wyróżniają się wysoką jakością oraz estetycznym wykonaniem. Mamy nadzieję, że nasze wyroby będą spełniały wszystkie Państwa wymagania! 

Ogrodzenia systemowe, nowoczesne - producent

ul. Podmiejska 6
09-100 Płońsk
tel 662 45 95
http://www.inex-24.pl/
biuro@inex24.pl

Podgląd strony www:

Aktualności Archiwum aktualności
Reklama