Ogłoszenie

Opaska zaciskowa bezpieczna dla dzieci 4TECHNIK

Podziel się:

Nie załączono wideo.
Wyślij wiadomość. Zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Firma: 4TECHNIK
Miejscowość: katowice
Kod pocztowy: 40-702
Ulica: Kłodnicka 38
Strona WWW: 4technik.pl
   
dodano: 2018.03.13
ważne do: 2019.03.08
wyświetleń: 23

Szczegóły ogłoszenia:

Nasza spółka specjalizuje się w realizowaniu zarówno profesjonalnych jak też kompleksowych usług w zakresie sprzedaży sprawdzonej właściwości produktów na potrzeby budownictwa. Oferujemy naszym interesantom między innymi takie wyroby jak specjalne i wysokiej {właściwości|jakości|, profesjonalne kleje stosowane w budownictwie. 
Propozycja naszej spółki dostępna jest w ramach internetowego sklepu, gdzie możemy zagwarantować również wysokiej właściwości wyroby budowlane a jednocześnie pochodzą od wypróbowanych producentów. W naszej ofercie posiadamy między innymi takie wyroby jak opaska zaciskowa, jakie możemy zawarować naszym kontrahentom w ramach dogodnych zakupów za pośrednictwem naszego internetowego sklepu. 
Wszelkie nasze produkty pochodzą od znamienitych fabrykantów, co znów pozwala nam zagwarantować naszym odbiorcom wyroby najwyższej jakości oraz pochodzące od wyróżniających producentów, co przekłada się na trwałość. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty naszej spółki w ramach naszej strony firmowej oraz do kooperacji z naszą spółką!

Kontakt:
 Opaska zaciskowa bezpieczna dla dzieci 4TECHNIK
4TECHNIK - ZAMOCOWANIA I NARZĘDZIA 
Kłodnicka 38 
40-702 Katowice
Tel.: + 48 505 44 30 70
sklep@4technik.p
 https://4technik.pl/Opaski-zaciskowe-kablowe-wloski-producent

Podgląd strony www:

Aktualności Archiwum aktualności
Reklama