Ogłoszenie

Ogłoszenie archiwalne! Wygasło dnia: 2017-05-20.

Aloes Forever - naturalne suplementy diety dla dzieci i dorosłych

Nie załączono wideo.
Wyślij wiadomość. Zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Firma: Aloes-forever.eu
Telefon: pokaż telefon
Strona WWW: http://aloes-forever.eu/
   
dodano: 2015.06.02
ważne do: 2017.05.20
wyświetleń: 452

Szczegóły ogłoszenia:

Jako firma, świadczymy usługi sprzedaży produktów aloesowych marki Forever Living Products, koncentrując się na jak najobiektywniejszym i sprawdzonym przez siebie działaniu tych preparatów z Aloe Vera. Oferowane przez nas produkty są certyfikowane, większość jest objęta patentem. Wszystkie produkty są produktami naturalnymi, w większości produktów, bazą jest naturalnie stabilizowany miąższ Aloe Vera, który jest podstawowym składnikiem.

W naszej ofercie znalazły się:

Napoje Aloe Vera
Suplementy diety
Produkty pszczele
Program wspomagający kontrolę wagi
Produkty do pielęgnacji ciała, twarzy i włosów
Produkty dla mężczyzn
Zestawy produktowe

Jakość produktów aloesowych Aloe Vera Forever Living Products została potwierdzona przez:
PIECZĘĆ APROBATY IASC ZNAK KOSZERNOŚCI ZNAK HALAL ISLAMSKA PIECZĘĆ APROBATY OŚWIADCZENIE "PRODUKTY NIE TESTOWANE NA ZWIERZĘTACH"

Z uwagi na nieprzeciętne wartości aloesu, jest on stosowany głównie w produkcji kosmetyków. Znakomicie nawilża skórę, utrzymuje właściwy poziom wilgoci skóry, łagodzi podrażnienia skóry i wspomaga gojenie ran. W rzeczywistości to jednie wybrane właściwości tej wspaniałej rośliny. To właśnie z ich powodu wykorzystuje się aloes do produkcji rozmaitych kosmetyków. Najczęściej składnik ten zawierają balsamy do ciała. W końcu jest to składnik, który wpływa na odżywienie i nawilżenie skóry, co oznacza, że inaczej być nie może. Co więcej, aloes wykorzystywany jest w takich produktach jak żel do kąpieli. Wówczas usuwa ze skóry nieczystości, lecz nie podrażniając jej, a wręcz wygładzając.

Podgląd strony www:

Aktualności Archiwum aktualności
Reklama