E-kartki i sms z życzeniami na Dzień kobiet – czy to w dobrym guście?

E-kartki i sms z życzeniami na Dzień kobiet – czy to w dobrym guście?

Dzień Kobiet możemy świętować na różne sposoby. Tego dnia przede wszystkim mężczyźni obdarowują bliskie sobie kobiety kwiatami i prezentami. Mężowie kupują upominki żonom, chłopcy swoim dziewczynom, narzeczeni narzeczonym wręczają kwiaty i prezenty. 8 marca także kobiety obdarowują się nawzajem – przyjaciółce, koleżance, siostrze kupują drobne prezenty, słodycze, kolczyki, elementy garderoby. Znakomitym prezentem na Dzień Kobiet jest zmysłowa i ładna bielizna, która pozwoli każdej z pań czuć się naprawdę kobieco i atrakcyjnie. Tego dnia możemy także wysłać zaprzyjaźnionym i spokrewnionym kobietom pocztówkę na Dzień Kobiet lub internetową kartkę z życzenia z okazji 8 marca. Zawsze warto samodzielnie wymyślać życzenia, które uwzględnią indywidualność adresatki, jej osobowość, zainteresowania, marzenia i plany.

W dobie Internetu wysłanie e-kartki z życzeniami nie nastręcza żadnych trudności. Internetowe kartki na Dzień Kobiet są darmowe, wystarczy chwila czasu, by znaleźć odpowiednią e-kartkę, dopisać życzenia, wysłać pocztą e-mail, a kartka natychmiast dociera do odbiorcy. Możemy wysłać taką e-kartkę na ostatnią chwilę i mamy pewność, że od razu dotrze ona do adresata. Jeszcze prostszą formą przesłania życzeń z okazji Dnia Kobiet jest sms. Możemy samodzielnie wymyślić smsowe życzenia na Dzień Kobiet, możemy ułożyć rymowany, krótki wierszyk, gdy natomiast wena nam nie dopisuje, w Internecie znajdziemy mnóstwo gotowych smsów z życzeniami na Dzień Kobiet. Ładnie będzie wyglądał aforyzm z literatury lub poezji mówiący o kobiecie lub dowcipne życzenia samodzielnie wymyślone, które uwzględnią osobowość adresatki.

Należy pamiętać, iż sms z życzeniami stanowi nieoficjalną formę składania życzeń. Takiego smsa z pewnością możemy wysłać przyjaciółce, koleżance, dobrej znajomej, siostrze, mamie, jeśli chętnie używa telefonu komórkowego, koleżance z pracy, z którą łączą nas serdeczne życzenia. Jeśli natomiast chcemy przesłać życzenia na Dzień Kobiet osobie, z którą łączą nas bardziej oficjalne stosunki – szefowej, pani kierownik, teściowej, wówczas lepiej wysłać takie życzenia e-mailem.

Dodaj komentarz