Gadżety reklamowe dla sportowców – jakie będą najlepsze?

Gadżety reklamowe dla sportowców – jakie będą najlepsze?

Gadżety reklamowe powinny być maksymalnie użyteczne, a przy tym atrakcyjne wizualnie i dopasowane do odbiorcy. W przypadku, kiedy grupa odbiorców jest bardzo różnorodna, można postawić na bardziej uniwersalne rozwiązania, ale w przypadku, kiedy osoby obdarowywane mają jakąś konkretną wspólną cechę, warto zdecydować się na coś bardziej personalnego.

Zwiększamy w ten sposób szanse, że dany gadżet okaże się przydatny i rzeczywiście będzie użytkowany, a nie tylko wrzucony na dno szuflady i zapomniany. Przygotowaliśmy dla Was zestawienie najlepszych gadżetów reklamowych dla sportowców i ogółem osób zainteresowanych zdrowym stylem życia. Zapraszamy!

Bidony sportowe – tanie, proste, ale użyteczne

Każdy, kto regularnie uprawia sport czy ćwiczy, z pewnością ma już co najmniej jeden czy dwa bidony sportowe. Jest to jednak ten typ przedmiotu, którego nigdy za wiele i z pewnością takie osoby chętnie przyjmą kolejny, który przyda się choćby jako bidon zapasowy, gdyby ten zazwyczaj używany był niedostępny.

Zaletą takiego gadżetu jest fakt, że jest on stosunkowo tani (chociaż oczywiście do wyboru jest wiele różnych modeli i niektóre są tańsze, a inne droższe), a przy tym bardzo użyteczny. Przyda się piłkarzom, tenisistom, biegaczom, maniakom siłowni – w zasadzie każdemu, komu nieobcy jest wysiłek fizyczny. Jakby tego było mało, te gadżety reklamowe są relatywnie duże, więc mamy do dyspozycji sporą ilość miejsca na umieszczenie swojego logo, nazwy firmy czy sloganu reklamowego.

Okulary przeciwsłoneczne – przydatny gadżet dla każdego

Okulary przeciwsłoneczne mogą być dobrą opcją, jeśli większość osób obdarowywanych to sportowcy, ale znajdują się wśród nich też pojedyncze osoby, które niekoniecznie są fanami wysiłku fizycznego. Przydadzą się one bowiem zarówno tej pierwszej, jak i drugiej grupie.

Można wybierać spośród różnych modeli i wielkości, więc każdy powinien być w stanie znaleźć takie okulary, które jego zdaniem najbardziej spodobają się klientom czy kontrahentom.

Kamerki sportowe – gadżety z wyższej półki

Jeśli chcemy zaimponować osobie obdarowywanej, ponieważ na przykład jest to nasz najważniejszy klient, możemy chcieć zakupić coś droższego. Ciekawym rozwiązaniem są kamerki sportowe. Wciąż nie każdy je posiada, a potrafią one okazywać się bardzo przydatne. Szczególnie, jeśli dana osoba lubi chwalić się wrażeniami ze swoich treningów czy innych przygód w mediach społecznościowych.

Warto podkreślić, że, podobnie jak na wielu innych typach gadżetów, na kamerkach sportowych również można umieścić logo firmy. Są one więc nie tylko miłym gestem, ale też gadżetem reklamowym z krwi i kości, który sprawi, że nazwa firmy lepiej zapadnie w pamięć osobie obdarowywanej.

Dodaj komentarz