Marzenie każdego dziecka – samochód na akumulator

Marzenie każdego dziecka – samochód na akumulator

Marzeniem każdego dziecka jest posiadanie takiego pojazdu jakim jeżdżą jego rodzice – samochodu osobowego. Niestety Kodeks Ruchu Drogowego nie przewiduje takiej możliwości zanim dziecko skończy 18 lat, aby spełnić swoje dziecięce marzenie pozostaje więc samochód dla dzieci na akumulator. Dzięki temu, że otrzymają taki pojazd, poczują się jak dorośli. Będą mogli mieć taki pojazd, jak mama czy tata. Jak najbardziej taka sytuacja przypadnie im do gustu. W końcu każde dziecko lubi naśladować dorosły i lubi, gdy może robić to co rodzice. W tym przypadku dzieci będą miały taką możliwość, ponieważ tym samochodem można bez problemu jeździć po alejkach parkowych czy przed domem.

Samochody na akumulator – jaki i dla kogo?

W sklepach internetowych dostępne są auta dla dzieci na akumulator. Jednym z nich jest sportowy kabriolet na akumulator (np Mercedes Sl63) zapewniający dziecku bezpieczną naukę jazdy. Wygląda jak rasowe auto prosto z renomowanego salonu. Zdecydowanie każde dziecko w takim samochodzie po prostu się zakocha. Będzie zachwycone, że może jeździć takim pojazdem i chwalić się, ze ma super wypasioną brykę.

Tego typu pojazdy są przeznaczony dla dzieci od 3 roku życia. Są wyposażone w 2 lub 4 silniki elektryczne o stosunkowo dużej mocy. W związku z tym, dziecko będzie mogło z powodzeniem jeździć takim samochodem po parkowych alejkach. Będzie dzięki temu spędzało więcej czasu na świeżym powietrzu, co dla każdego rodzica będzie bardzo dobrą wiadomością. Są one zasilane popularnymi i tanimi akumulatorami żelowymi. Dzięki temu, gdy pojazd zostanie naładowany, można z niego bez żadnych problemów korzystać przez godzinę lub dwie.

Czy dziecko musi mieć prawo jazdy?

Oczywiście że nie. Bardzo szybko opanuje sztukę prowadzenia takiego auta. A jeśli ma dopiero roczek czy dwa pomoże mu w tym rodzic sterując pojazdem zdalnie za pomocą rodzicielskiego pilota. Większość modeli samochodów posiada na wyposażeniu taki właśnie pilot. Są dwie opcje jego sterowania: samodzielnie przez dziecko lub zdalnie przy użyciu pilota. Ta druga opcja jest idealna dla rodziców chcących zwiększyć bezpieczeństwo dziecka jadącego kabrioletem. Można będzie kontrolować to, gdzie dziecko skręca i z jaką prędkością jedzenie. Spowoduje to, że nic złego mu się nie stanie podczas korzystania z takiego pojazdu. Samochód może poruszać się w dwóch prędkościach zarówno do przodu, jak i do tyłu. Taki pojazd jest w pełni dostosowany do potrzeb dziecka. W związku z tym, na pewno będzie ono mogło z niego korzystać bez żadnych problemów. Stanowiło to będzie dla każdego bardzo dobrą sytuację.

Warto więc zdecydować się na takie właśnie zabawki dla dzieci, które są niezwykle funkcjonalne i mobilne. Dziecko z otrzymania takiego prezentu będzie zachwycone.

Dodaj komentarz