Płaszcze damskie – duży wybór i ogromne możliwości

Płaszcze damskie – duży wybór i ogromne możliwości

Płaszcze damskie w podobny sposób z drugiej strony, jak innego typu odzienia wierzchnie, muszą dobrze komponować się z resztą odzieży, nade wszystko z tą częścią, która widoczna jest spod niego, dlatego dużo pań ma w swej szafie co w żadnym wypadku niewiele płaszczy. Jedne odpowiadają do odzieży codziennych, inne do wyjściowych. Płaszcze damskie w klasycznych wzorcach świetnie nakreślają się z garderobami wyjściowymi do pracy, inne są stosowne na natrafienia biznesowe.

Do najpopularniejszych wzorów, należą te jednoczące ze sobą komponenty klasyki a także wszechogarniającej nowatorskości. Płaszcze zapinane na suwak, z ogrzewanym kapturem czy też z kołnierzem strzegącym szyję przed ziąbem i wiatrem, cieszą się wzięciem u niewiast, które do dziś dnia gustowały w kurtach. Płaszcze wełniane oraz rodzaju softshell to przebój przeszłych sezonów. Kobiety budujące na ekskluzywność, wolą modele w kolorach nude, który reguluje się niczym druga skóra. Nude to koloryty nas samych, kobiet nastawionych na triumf. Architekci stosują go równolegle do podręcznikowych, jak i zupełnie współczesnych wzorców.

Ciekawie wyglądają zarówno płaszczyki z asymetrycznym wykończeniem, które przysparzają uczucie dłuższych nóg czy też równie inspirujące płaszcze damskie z przeciągłym w trójkąt przodem. Szyte w przeróżnych kolorach. Hitem jest też drobny niezapinany płaszcz w typie oversize, którego nadzwyczajne inkrustowania na ściągaczach, czy kieszeniach czynią, iż chce się takowy posiadać w swej garderobie. Można traktować go jak narzutkę, w której można się osłonić i z radością kroczyć wieczór miastem. Oko cieszą płaszcze skrótowe stworzone z przewiewnych, zwyczajnych tkanin w jasnych kolorach z wykończeniami pikowanymi, bądź ze afektowanego – w każdym calu w akceptacji z naturą – futerka, które ociepla i dopisuje seksapilu kobiecie. To dosyć awangardowe zjednoczenie powoduje, że pani odczuwa się chyba i modnie. Stosowane i eleganckie płaszczyki zharmonizowane w talii i rozkloszowane w drugiej części, przypominają urocze wiosenno-jesienne suknie. Sławnymi dodatkami do nich są wysokie kozaki i eleganckie kapelusze z wielkim rondem.

Dodaj komentarz