Sofa z funkcją spania idealna nie tylko do małych mieszkań

Sofa z funkcją spania idealna nie tylko do małych mieszkań

Sofa z funkcją spania to mebel bardzo często wybierany przez posiadaczy małych mieszkań lub kawalerek. W dzień jest wygodnym siedziskiem i zamienia pomieszczenie w elegancki salon, czy pokój dzienny. Wieczorem, po rozłożeniu, staje się wygodnym łóżkiem, gdzie komfortowo można odpocząć po trudach dnia codziennego. Sofa znajdzie swoje zastosowanie również w większych mieszkaniach czy domach. Może zostać ustawiona w dowolnym pokoju, pełniąc funkcję wygodnego miejsca do siedzenia. Kiedy natomiast zajdzie potrzeba przenocowania gości, sofa zamieni się w wygodne miejsce do spania.

Różnorodność kolorów i modeli

Sofy z funkcją spania wykonane są z różnych rodzajów materiałów, dzięki czemu każdy będzie mógł dobrać mebel idealnie pasujący do aranżacji swojego wnętrza, niezależnie od tego, czy urządzone jest w stylu klasycznym, czy bardziej nowoczesnym. Różnorodny wybór tkanin obiciowych daje klientom możliwość uczynienia z sofy akcentu kolorystycznego, nadającego wnętrzu niepowtarzalny wygląd. Minęły więc czasy, kiedy tego rodzaju meble pełniły wyłącznie funkcję użytkową. Sofy różnią się również między sobą wielkością. Do małych pomieszczeń polecane są węższe modele, bardziej klasyczne, które zarówno przed, jak i po rozłożeniu zajmują niewiele miejsca. Jeśli dysponujemy większą przestrzenią, możemy sobie pozwolić na bardziej obszerny mebel, z efektownymi zagłówkami i podłokietnikami. Taki model będzie zachęcał do odpoczynku.

Niezawodna trwałość mebli

Sofy wykonane są z wysokiej jakości materiałów. Do ich produkcji wykorzystywane jest drewno, lub wysoko gatunkowa sklejka meblowa. Również tkaniny obiciowe, zastosowane do wyrobu mebli są wysokiej jakości, odporne na zabrudzenia i ścieranie. Dzięki takiej jakości materiałom, klienci mogą mieć pewność, że zakupiony mebel posłuży im przez długie lata, a co więcej cały czas będzie wyglądał jak nowy. Ponadto dzięki takiej jakości wzrasta także komfort użytkowania sofy, jak również łatwość utrzymania jej w czystości. Wystarczy od czasu do czasu przemyć mebel wilgotną szmatką, lub w przypadku specjalnych materiałów czy skóry, zastosować odpowiedni preparat. Dodatkowo dzięki zastosowaniu najnowszych rozwiązań, mechanizm rozkładania sofy jest bardzo prosty w obsłudze i niezawodny. Możemy zapomnieć o siłowaniu się z meblem i szarpaniu go przed rozłożeniem. W nowoczesnych modelach wszystko chodzi swobodnie i lekko, dzięki czemu składanie i rozkładanie mebla stanowi przyjemność i nie przysparza problemów.

Dodaj komentarz