Super miejsca na spędzenie Sylwestra

Super miejsca na spędzenie Sylwestra

Nie masz jeszcze planów, pomysłów na najbliższy bal sylwestrowy? Nie siedź w domu kiedy inni będą świętowali nadejście Nowego Roku 2023! Zapomnij o Sylwestrze „z Jedynką”, nie patrz jak bawią się inni! Niech oni zazdroszczą Tobie! Spraw by Sylwek na długo zagościł w Twojej pamięci i stał się stałym punktem  opowiadań! Biura podróży serwują świetne propozycje na Huczne Powitanie Roku!

Sylwester w kraju lub za granicą?

Zacznijmy od początku. Za oknami jesień, sezon letni już zamknięty więc jest to najlepszy czas by pomyśleć o tej wyjątkowej nocy. Nocy, którą cały kolejny rok będziemy wspominali… no właśnie jakie wspomnienia byłyby najodpowiedniejsze? To już jest kwestia indywidualna, bo przecież każdy z nas „bawi się” inaczej. Telewizja w zaciszu domowym, mała impreza w gronie przyjaciół, jakiś plener, czasem bal, dyskoteka. Coraz częściej wybieramy wyjazdy byle dalej od domu. Może to być Sylwester w Polsce, np. w górach, na Mazurach, nad morzem, bądź też za granicą. Coraz więcej osób chce by w tym wyjątkowym okresie połączyć przyjemne z pożytecznym. Spędzić miłe chwile na balu/kolacji sylwestrowej, a do tego zobaczyć „kawałek świata”.

Sylwester za granicą.

Najczęściej są to kilkudniowe wyjazdy objazdowe po europejskich krajach w trakcie, których uczestnicy mają okazję poznać architekturę, zabytki świeckie, sakralne, kulturę, obyczaje, zachowanie mieszkańców danego państwa, a także bardzo często jego specjały pod postacią narodowych potraw, czy trunków. Jednym słowem coś dla ciała i dla ducha! Czyli w Czechach, Słowacji, Węgrzech, Austrii, Włoszech, Niemczech, Rosji, Ukrainie, Egipcie, Turcji, Tunezji.

Udany Sylwester?

Zatem gdzie można spędzić udanego Sylwestra? Dosłownie wszędzie! Europa nie ma dla nas barier i świat właściwie też. Granicę w tym momencie wyznacza jedynie nasza wyobraźnia. Biura podróży mają oferty nawet z najdalszych zakątków i najbardziej orientalnych miejsc. Ale tu wcale nie chodzi o to by być jak najbardziej oryginalnym. Ważne by przemóc się i oderwać od szarej codzienności i rutyny.

Do klasyków należą już wyjazdy na Sylwester do Paryża, Rzymu, Wenecji, Amsterdamu, Londynu, czy… Egiptu.

Zastanawiamy się na wyborem sylwestra.Nie pozostaje nic innego jak usiąść wygodnie i zastanowić się jak do tej pory wyglądały zabawy sylwestrowe i czy nie warto czegoś w tej kwestii zmienić. Proponuję „poszperać” w Internecie bo jest w czym wybierać. Niech Sylwester będzie wyjątkowy!

Dodaj komentarz