Tanie palety do Francji

Tanie palety do Francji

Francja jest ważnym partnerem Polski. To rynek, z którym łączą nas silne więzi gospodarcze i społeczne. Wielu Polaków tam pracuje, młodzi decydują się na studiowanie w tym kraju. Jest on również przyjazny dla tych wszystkich, którzy prowadzą działalność gospodarczą. To sprawia, że rośnie stale nie tylko import i eksport towarów, ale także ilość paczek i palet wysyłanych do Francji, a kurierzy stale rozbudowują ofertę przewozów międzynarodowych. Są one tanie, szybkie oraz realizowane z najwyższą starannością.

Wysyłka palety do Francji

Standardowa paleta doskonale sprawdza się w przewozie ładunków dużych, ciężkich, wymagających stabilizacji oraz tych o nieforemnych kształtach. Ułatwia ona również załadunek i rozładunek, a dzięki temu minimalizuje się ryzyko uszkodzeń na jakimkolwiek etapie transportu. Palety do Francji dostarczają doświadczeni kurierzy. Ta oferta również świetnie wpisuje się w potrzeby klientów indywidualnych i biznesowych, a tym samym jest najlepszym i najtańszym sposobem na przewóz różnego rodzaju ładunku. Oczywiście trzeba pamiętać o tym, że przesyłka zawsze musi być przygotowana zgodnie z wytycznymi przewoźnika, a wewnątrz nie mogą się znaleźć ładunki zabronione w transporcie. Do Francji kurierzy dostarczają palety o wymiarach 120 x 80 centymetrów oraz półpalety (80×60 cm). To standardowe podstawy, które świetnie sprawdzają się w transporcie międzynarodowym. Oczywiście wielkość i wytrzymałość palety zawsze należy dopasować do specyfiki ładunku.

Jak przygotować paletę do Francji?

By zamówić kuriera, wystarczy wypełnić formularz dostępny online. Jest on również doskonałą porównywarką ofert różnych przewoźników. W ten sposób można zrobić szybką wycenę oraz sprawdzić, jaki jest prognozowany czas doręczenia. Dzięki temu zawsze można znaleźć opcję szytą na miarę. W formularzu należy wpisać podstawowe parametry palety takie jak waga czy wymiary. Poza tym podaje się także kody pocztowe nadawcy i odbiorcy, ponieważ wielu przewoźników przy wycenie uwzględnia również to, jaką odległość przesyłka musi pokonać. Płatne są również opcje dodatkowe takie jak ubezpieczenie czy ADR – transport materiałów niebezpiecznych, ale pozwalają one dostosować usługi do konkretnych wymagań. Bezpłatny jest natomiast moduł śledzenia palety, który jest dostępny online.

Na tej podstawie otrzymamy oferty różnych kurierów, którzy przewożą palety do Francji. Po wybraniu najatrakcyjniejszej opcji wystarczy zapłacić, wygenerować list przewozowy oraz czekać na przyjazd kuriera. Palety są przewożone w systemie rampa-rampa i przyjeżdżają po nie kierowcy specjalnymi samochodami z windą lub podnośnikiem. Należy więc przygotować odpowiednio dużo miejsca na podjeździe. Do Francji przewożone są palety o maksymalnej wadze 1000 kg i wysokości 210 cm. Średni czas realizacji usługi wynosi siedem dni.

Sprawdź, jak wysłać paletę do Francji z serwisem Donati24.

Dodaj komentarz