Jaki kolor włosów do brązowych oczu i jasnej karnacji pasuje najlepiej?

Jaki kolor włosów do brązowych oczu i jasnej karnacji pasuje najlepiej?

Każdej kobiecie zależy na tym, aby świetnie prezentować się w różnych okolicznościach. Na ogół rozumiemy, jak ważny jest wybór odpowiedniego ubrania i stworzenie nieprzeciętnej stylizacji oraz zadbanie o makijaż i fryzurę.

Jaką farbę wybrać?

Taki harmonijny wizerunek dodaje nam poczucia pewności siebie i sprawia, że czujemy się dużo lepiej. Niektóre panie co jakiś czas mają ochotę na zmianę. To zupełnie naturalne, że staramy się od czasu do czasu kupić sobie coś nowego czy zmienić kolor włosów. Niektóre z nas robią to samodzielnie, inne natomiast wybierają się do fryzjera. Trzeba przyznać, że na rynku sporo jest dostępnych farb i rozjaśniaczy do włosów, które odmienią całkowicie nasz wygląd. Warto zastanowić się najpierw wcześniej jaki kolor włosów do brązowych oczu i jasnej karnacji będzie najlepiej pasował.

Jeżeli mamy ciemne oczy to często towarzyszą temu również ciemne brwi i rzęsy. Karnacja takich pań bywa ciemna, dlatego na ogół dobrze sprawdzają się kolory takie jak orzechowy ciepły brąz, a czasami nawet czerń. Nie jest to jednak reguła, bo może się okazać, że świetliste, jasne refleksy na włosach również będą strzałem w dziesiątkę. Można w skrócie powiedzieć, że dopóki nie spróbujemy to nie dowiemy się w czym wyglądamy korzystnie.

Sprawdź w czym Ci będzie do twarzy

Jeżeli boimy się zaryzykować to dobrze jest poszukać w internecie wirtualnej metamorfozy, która pozwoli nam sprawdzić w jakich kolorach i w jakim makijażu wyglądamy optymalnie. Należy w dane miejsce wkleić swoje zdjęcie bez makijażu w naturalnym świetle, aby się przekonać jakie kolory najlepiej współgrają w naszą urodą.

Duże znaczenie ma to, czy jesteśmy posiadaczami zimnego czy ciepłego typu urody. Zazwyczaj wyczuwamy to dość intuicyjnie, dlatego wybieramy ciepłe złoto jeżeli nasza karnacja jest ciepła, a jeśli mamy chłodną cerę to sięgamy po zimne srebro. Dotyczy to biżuterii, ubrań i dodatków. Z pewnością warto od czasu do czasu zmienić coś w swoim wizerunku, aby przekonać się, co jest dla nas najlepszym wyborem i w czym czujemy się najlepiej. Zobaczymy też wtedy jaki kolor włosów do brązowych oczu i jasnej karnacji będzie najlepszym rozwiązaniem. Ciemne oczy i jasna skóra to nie przeciętna uroda, która wymaga odpowiedniej oprawy. Liczy się przede wszystkim to, żebyśmy doskonale czuły się w tym, co codziennie na siebie wkładamy. Według fryzjerów dobranie farby jest kluczowe, należy pamiętać o tym, że delikatne różnice są najlepsze, ponieważ zazwyczaj większe zmiany wyglądają zbyt nienaturalnie.

Dodaj komentarz