Redukcja zmarszczek palacza kwasem hialuronowym

Redukcja zmarszczek palacza kwasem hialuronowym

Z wiekiem wygląd naszej skóry, a tym samym twarzy ulega zmianie. Skóra staje się bardziej wiotka, wokół ust i oczu zaczynają się pojawiać zmarszczki. Z tym problemem jeszcze wcześniej i na wzmożoną skalę borykają się osoby palące. Zmarszczki palacza to bruzdy, które pojawiają się wokół ust. Są wyjątkowo odporne na domowe metody pielęgnacji i jedynym ratunkiem są zabiegi z zakresu medycyny estetycznej. Do najpopularniejszych i najskuteczniejszych sposobów należy wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym. Zobacz, na czym polega redukcja zmarszczek palacza. 

Redukcja zmarszczek palacza – jak się pozbyć nieestetycznych zmian? 

Zmarszczki palacza to nic innego, jak bruzdy zlokalizowane wokół ust. Mają one charakterystyczny wygląd, są pionowe i najczęściej występują w obrębie górnej i dolnej wargi. Zmarszczki palacza powstają w wyniku długotrwałego układania ust w specyficzny sposób. Czyli, kiedy zaciągamy się dymem z papierosów. Taki sposób układania ust prowadzi do nasilenia pracy określonych mięśni mimicznych. Co więcej, nałogowe palenie papierosów przyspiesza starzenie się skóry. Złączenie się tych dwóch czynników przyczynia się do powstawania nieestetycznych i ciężkich do pozbycia zmarszczek. 

Czy da się jakoś zlikwidować zmarszczki palacza? Jednym z najpopularniejszych i najskuteczniejszych sposobów jest wykorzystanie kwasu hialuronowego. Redukcja zmarszczek palacza kwasem hialuronowym pozwala  na odżywienie, nawilżenie i wygładzenie skóry. 

Redukcja zmarszczek palacza kwasem hialuronowym – na czym polega zabieg? 

W przypadku pojawienia się zmarszczek palacza samodzielnie nie mamy dużych szans na wygraną. Dlatego warto skorzystać z dodatkowej pomocy, jaką są zabiegi medycyny estetycznej. Najczęściej polecanym zabiegiem redukującym zmarszczki palacza jest terapia kwasem hialuronowym. Kwas hialuronowy to substancja, która naturalnie występuje w naszym organizmie. Jednak wraz z wiekiem ulega rozpadowi. Z tego względu, warto ją uzupełniać. Kwas hialuronowy pozwala na estetyczne wypełnienie zmarszczek, regenerację skóry oraz jej nawilżenie i odżywienie.

Zabieg redukcji zmarszczek palacza polega na punktowym wprowadzeniu kwasu hialuronowego pod skórę. Dzięki temu niemal natychmiast przekłada się na wygładzenie skóry i zmniejszenie widoczności zmarszczek. Już po pierwszym zabiegu kwasem hialuronowym zauważymy ogromną zmianę. Nasza skóra stanie się bardziej jędrna, nawilżona, promienna i co najważniejsze, gładka. Za to zmarszczki staną się tylko nieprzyjemnym wspomnieniem. 

Dodaj komentarz