Skarpety bezuciskowe

Skarpety bezuciskowe

Skarpety bezuciskowe jak sama nazwa wskazuje mają na celu ubranie naszych stóp bez wywoływania niekomfortowego ucisku. Mają być jak twoja druga skóra, czyli niezauważalne podczas noszenia. I nie chodzi o wygląd zewnętrzny, a o uczucie na stopach. Kiedy mamy je ubrane, wręcz nie mamy tego czuć.

Skarpety zdrowotne

Skarpety bezuciskowe to wyrób medyczny, który ma pomóc osobom cierpiącym na zaburzenia krążenia. Oczywiście mogą je nosić także osoby, które są całkowicie zdrowe ale zależy im na niebywałym komforcie. Produkowane są we wszystkich rozmiarach. Zarówno kobiety jak i mężczyźni znajdą idealnie pasującą parę. Skarpety bezuciskowe produkowane są także w rozmiarówce dla dzieci.

Skarpety bezuciskowe

Z czego wykonane są skarpety bezuciskowe https://vasocks.pl/? Tak jak klasyczne skarpety wykonywane są z bawełny, bądź ostatnio coraz bardziej popularnego, włókna bambusowego. To co odróżnia je od tradycyjnych skarpet to brak ściągacza i całkowity brak ucisku. To sprawia, że nawet nosząc skarpety przez wiele godzin nie zaburza to procesu przepływu krwi w nogach. Jednakże dzięki połączeniu bawełny bądź bambusa z odrobiną elastanu, skarpeta w całości jest odpowiednio elastyczna, idealnie dopasowuje się do stopy i nie ma obaw, że samodzielnie zacznie się przemieszczać. W ten sposób mamy pewność, że skarpety bezuciskowe nie będą bezwładnie opadać i ściągać się. Swobodnie możemy się w nich poruszać, ćwiczyć , biegać itp. Nie ma obaw, że skarpeta nie będzie idealnie przylegać do stopy. Kolejną zaletą skarpet bezuciskowych jest technologia bezszwowa. Nie mają one widocznych łączeń na palcach ani na piętach. Dzięki temu są nie tylko wygodniejsze i bardziej komfortowe ale także gwarantują brak podrażnień, otarć i zwiększają bezuciskowość. Są zarówno miłe w dotyku jak i przyjemne dla stopy i odpowiednio miękkie.

Zmniejsz potliwość swoich stóp

Poza brakiem ucisku, co jest niezbędne dla osób cierpiących na zaburzenia krążenia mają jeszcze jedną bardzo ważną zaletę. Kolejną cechą jest idealna przewiewność, która zmniejsza potliwość stóp. Skarpety bezuciskowe są także przeznaczone dla osób, które mają problem z nadmierną potliwością stóp. Pełnią także funkcję antybakteryjną dzięki czemu całkowicie wyeliminują nieprzyjemny zapach, który często towarzyszy nadmiernej potliwości. W skarpetach bezuciskowych twoja stopa będzie sucha przez wiele godzin, a dzięki temu wypoczęta. Nie będzie narażona na żaden ucisk. Dzięki temu noszenie skarpet bezuciskowych daje ulgę stopom z obrzękami, wysoki komfort, poczucie świeżości i niebywałą wygodę oraz miękkość.

Dodaj komentarz