Włosy doczepiane – jakie są najlepsze i jak rozpoznać ich jakość?

Włosy doczepiane – jakie są najlepsze i jak rozpoznać ich jakość?

Na zabieg doczepiania włosów decyduje się coraz więcej kobiet. Dzięki niemu można spełnić marzenia o pięknej i bujnej fryzurze w zaledwie kilka godzin. Efekty takiego zabiegu mogą utrzymać się nawet przez kilka tygodni. Co najlepsze przedłużanie włosów wcale nie musi wiązać się ze zniszczeniem i osłabieniem naturalnych kosmyków. Wystarczy dobrać odpowiednią metodę przedłużania włosów oraz dobrej jakości doczepiane włosy, które będą wyglądać dobrze przez długi czas. Zobacz jaki rodzaj włosów doczepianych jest najlepszy i jak rozpoznać czy doczepki są dobrej jakości.

Włosy słowiańskie

Ten rodzaj włosów zalicza się do jednych z najlepszych, a zarazem najdroższych doczepek. Włosy słowiańskie są mocne, lśniące oraz miękkie. Tego rodzaju włosy są podatne na zabiegi fryzjerskie takie jak farbowanie i stylizowanie, a przy tym pozostają piękne. Można je wykorzystywać przy każdej metodzie przedłużania włosów i są doskonałym wyborem, jeśli zależy Ci na naprawdę naturalnym i trwałym efekcie. Włosy słowiańskie charakteryzują się mocną strukturą, więc bez problemu można je prostować i kręcić za pomocą wysokiej temperatury. Doczepy wykonane z takiego rodzaju włosów są naprawdę świetnej jakości i można je dostać w większości sklepów zajmujących się sprzedażą włosów do doczepiania.

Włosy europejskie

Nieco tańsze niż włosy słowiańskie są włosy europejskie, które także mogą prezentować się bardzo dobrze. Są one lekkie, dzięki czemu nie obciążą naturalnych włosów podczas noszenia. Takie włosy podobnie jak te słowiańskie można suszyć, prostować i farbować. Niestety mają także swoje wady, które nie występują w wysokiej jakości włosach słowiańskich. Przede wszystkim przez częściowy brak łuski włosowej szybciej się plączą i mogą się nawet filcować. Wymagają więc intensywnej pielęgnacji, co zabiera trochę czasu. Trzeba do nich stosować specjalne odżywki i maseczki. Takie włosy dobrze jest też olejować.

Włosy azjatyckie

Tego rodzaju włosy nie sprawdzą się u wszystkich Polek z tego względu, że są one grube. Nie na każdej głowie będą więc wyglądały dobrze. Włosy azjatyckie są bardzo mocne i grube oraz naturalnie proste. Ich cena nie jest bardzo wysoka, w porównaniu do włosów słowiańskich jednak warto przed zakupem sprawdzić, czy na pewno będą pasowały do Twoich naturalnych włosów. Jakość każdego rodzaju włosów można poznać po dotyku. Najlepiej jest je kupować u renomowanych producentów, ponieważ będziesz mieć pewność, że włosy posłużą Ci przez długi czas. Warto jest trochę dopłacić, ale moc pozwolić na rzadsze kupowanie doczepianych włosów.

Dodaj komentarz